Kopie obrazów

Oto kopie obrazów, a przynajmniej niewielka ich część stworzona w  Pracowni Temper. 
Co sprawia, że oddziaływują z taką samą siłą wyrazu jak oryginały? 
To, co decyduje o wartości dzieł schodzących ze sztalug Pracowni to przede wszytskim, kunszt, warsztat, wiedza i doświadczenie.
Magia dzieje się później – na styku odbiorcy z dziełem. Potrafi przenosić w czasie i przestrzeni, zmieniać stan umysłu oraz przywoływać najpiękniesze doświadczenia. Można zatem powiedzieć, że sztuka jest magią.
W dobie wszechplastiku, tandety i szybkiej rozrywki Pracownia Temper oferuje zacisze, powród do żródeł i artysyczną ucztę dla zmysłów. Wszystkie kopie obrazów prezentownych poniżej można zamówić, zaś osoby niezdecydowane, czego dokładnie szukają mogą liczyć na wsparcie, doradztwo i pomoc w wyborze czegoś odpowiedniego dla siebie.

Malarstwo światowe

Czyli najsławniejsze dzieła sztuki z największych muzeów przeniesione do zaciszy przywatnych kolekcji na całym świecie.

Ikony

Duchowi przewodnicy, a zarazem dzieła sztuki. 
Obiekty łączące to co boskie, z tym co ludzkie.
Złoto i materia, blask i cień. Wszystko to zawarte w jednym obiekcie – ponadczasowym artefakcie.

Madonny

Matki kultury, patronki, personifikacje podstawowych filarów ludzkiej natury i dzieła sztuki w jednym. Niezależnie od wyzanania, duchowości czy wiary zawsze obecne w nas, wznacniające do co w nas dobre, czułe opiekuńcze i wyrozumiałe … po prostu Matki.

Jeśli nie znajdujesz tutaj swojego wymarzonego obrazu sprawdź w zakładce Lista marzeń – tam znajdziesz kilka przykładowych dzieł, które chciałabym kopiować i które z serca polecam.