Kopia obrazu cena oraz to, co się na nią składa

  • Zamówienia wyceniam indywidualnie po wnikliwej analizie zamówionego dzieła lub zapytania ofertowego.
    Szczegółowa cena zależna jest od formatu, stopnia skomplikowania, techniki i ilości złoceń.
  • Pierwszym komponentem ceny jest moje wykształczenie. Jestem profesjonalną konserwatorką dzieł sztuki po krakowskiej ASP – w czasie tych sześcioletnich studiów z zapałem studiowałam dawne techniki, konserwację dzieł sztuki oraz szlifowałam umiejętności ogólnoplastyczne.
  • Cena kopii obrazu to w dużej mierze moje doświadczenie zawodowe. Stworzony przeze mnie obraz będzie unikalny, ale nie będzie pierwszym, który namalowałam. Pracownię Temper prowadzę od 2012 roku, w zawodzie konserwatorskim pracuję od 2022 roku. W ciągu tych lat stale doskonaliłam swój warsztat twórczy. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą tego, jak malowali dawni Mistrzowie, studiuję materiały, tworzę własne techniki postarzania I modyfikacji.
  • Na końcu – choć jest to także ogromnie ważne i stanowi mój powód do dumy – cena kopii obrazu to także najlepszej jakości materiały i doskonałe narzędzia, bez których nic pięknego powstać nie może oraz wysyłka w standardzie muzealnym. Oferowane przeze mnie obrazy tworzę w profesjonalne wyposażonej pracowni konserwatorskiej w Krakowie.
  • Wszystkie te czynniki razem wzięte przemnzyć należy przez czas jaki muszę poświecić na stworzenie kopii. Jest to niezwykle czasochłonna praca, a całego długiego procesu po rostu nie da się skrócić.
  • Więcej przeczytać można na blogu: Jak tworzy się olejne kopie obrazów