SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ZAPYTAŃ

Zamów obraz

ETAPY I SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ZAPYTAŃ>

1. Składasz mailowo zamówienie na dowolną ikonę lub obraz. Może to być wybrany własny lub wymyślony obraz. Dokonuję wyceny i przygotowuję propozycję techniki wykonania.

2.  Każda ikona i obraz jest pracą wykonaną, sygnowaną i opieczętowaną przez uprawnioną konserwator dzieł sztuki.

3. Po ustaleniu szczegółów zamówienia (detali technicznych, formatu i terminu realizacji) pobieram zaliczkę w wysokości ok 30% ceny. Zaliczka stanowi potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

4. Gdy obraz będzie gotowy, prześlę pod wskazany adres mailowy zdjęcia do akceptacji.

5. Na podstawie zdjęć wykonanych dużej rozdzielczości możesz wnieść uwagi lub od razu zaakceptować efekt finalny, dopiero wówczas regulujesz resztę należności.

6. Po zaksięgowaniu przelewu obraz bardzo starannie i bezpiecznie zapakowany wysyłam kurierem w dniach od poniedziałku do czwartku, tak aby przesyłka nie utknęła w magazynie kurierskim na weekend szczelnie zapakowana.

WRAZ Z ZAMÓWIONYM OBRAZEM OTRZYMASZ:

1. Obraz posiada na odwrociu zaczep, umożliwiający powieszenie obrazu na ścianie.

2. Każdy obraz z Pracowni Temper jest zaopatrzony w opis przedstawienia, ikonografii, techniki wykonania oraz warunki dożywotniej gwarancji i opis warunków użytkowania i pielęgnacji.

3. Na życzenie możliwe jest dołączenie także dedykacji na odwrociu dla obdarowanej osoby.

4. Każdy obraz zapakowany jest w gustowne, eleganckie opakowanie. Dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent, który może zostać  wysłać bezpośrednio do obdarowanej osoby.

PRACOWNIA IKON I KOPII OBRAZÓW TO MIEJSCE GDZIE POWSTAJĄ PRACE STWORZONE Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ I WIEDZĄ KONSERWATORSKĄ

SZUKASZ CZEGOŚ INNEGO?

Napisz do mnie - przygotuję coś specjalnie dla Ciebie!
Więcej obrazów na blogu.

JAKIE OBRAZY MOŻNA ZAMÓWIĆ W PRACOWNI TEMPER?